Nerede Kalınır

Bahamalar Nerede Kalınır

Bahamalar, temel aile yerlerinden masrafsız korunan aşırı imtiyazlı yerleşim bölgelerine kadar tatil yerleri ile ünlüdür. Yerleşim yerlerinin çoğunda villalar ve oteller varDIR ve (biraz daha çabayla) birkaç pansiyon ve kamp yeri bulunabilir. Bazı yerlerin yıllık olarak Eylül ve Ekim aylarında kapandığını ve ileride yapılan rezervasyonların yoğun dönemlerde (ABD yaz ve üniversite tatilleri) şiddetle tavsiye edildiğini unutmayın.

Fiyat Aralıkları

Neredeyse tüm otel fiyatları düşük ve yüksek sezon arasında yılda en az iki kez değişir. Burada verilen fiyatlar yüksek sezon içindir ve% 7,5 KDV dahildir. Düşük sezonda (nisan ortasından aralık ortasına kadar) fiyatlar % 20 ile% 60 arasındadır.

Düşük : BS$150’dan az

Orta : BS$150–BS$400

Yüksek : BS$400’den fazla

 

Bahamalar’da Kalınacak en iyi yerler

Pineville Motel

Pineville ve onun coşkulu yaratıcısı Eugene, size neşe kaynağı olacaktır. Yaratıcılık, hayal gücü, topluma duyarlılık ve ilham verici mekanı her yerde parıldamaktadır. İçerisinde bir hayvanat bahçesi hayvanat bahçesi (yaban domuzu ve keçi labirentine sahip), dış mekan performans alanı, balık kızartma barakaları, süslü bahçe, bir disko ve sinema yer alıyor. Her zaman bir organizasyonlar olmaktadır ve odalar da ucuz ve rahattır.

Genel Bakış

Nicholls Town

Graycliff Hotel

Zengin bir korsan tarafından inşa edilmiş olan 260 yıllık ürkütücü evdir. West Hill St’deki kasabanın yukarısına gizlenmiş olan Georgian’ın ana evi yüksek tavanlı odalar, küflü antikalar, uyumsuz oryantal kilimler ve merak uyandıran köşeler ve daha fazla keşif için birçok alanı bulunmaktadır. Olağanüstü bir İspanyol parke havuzunun etrafına dizilmiş devasa bahçeli evler aynı derecede çekicidir.

Genel Bakış

West Hill Street P.O. Box N-10246

Şehir merkezine 11.94 km

Hope Town Harbour Lodge

Beyaz çitli ve mavi balkonlara sahip bu deniz kenarı otel sizi baştan çıkaracaktır.  Ana binadaki odalar daha küçüktür, ancak hepsi güzel palmiye çerçeveli liman manzarasına sahiptir. Restoranı Great Harbour Room, her gün 18:30-21:30 arasında lezzetli yemekler sunmaktadır.

Genel Bakış

Queen’s Hwy

Pink Sands Resort

İnanılmaz derecede fotojenik olan Pink Sands Plajı’nın arkasında 20 dönümlük düzenlenmiş yeşilliklerin arasında yer alan bu keyifli tesis, Harbour Adası’nın en güzel konaklama yeri olabilir. Koi ve kaplumbağaların süs havuzunda yüzdüğü, eski incir ağaçlarının gölgesi altında kusursuz bir şekilde zevkli lobide geldiğinizde, buranın neden ünlülerin, mankenlerin ve süper zenginlerin sevdiğini almanız zor olmayacaktır.

Genel Bakış

Chapel Street

Kamalame Cay

Bir vapur, şanslı konukları 96 dönümlük özel bir adaya götürür ve bu enfes lüks tesise ev sahipliği yapar. Ayrık keyifli villalar, kamalame ağaçları, vahşi casuarina ve sarmaşıklarla kaplıdır, mükemmel plajın kilometrelerce iç kesimlerinden aşağıya inen patikalardan uzakta bulunmaktadır. Staniard Creek’e yakın bir konumdadır.

Genel Bakış

Great Barrier Reef

 

Son Yazılar

Panorama 1453 Tarih Müzesi

Panorama 1453 Tarih Müzesi

Panorama 1453 Tarih Müzesi Hakkında  İstanbul'un Topkapı semtinde bulunan ve İstanbul'un fethini anlatan ve bu fetih ile ilgili sergilerin bulunduğu bir müzedir. Müze 2009 yılında açılmıştır. Müzenin yapımına harcanan toplam miktar ise yaklaşık olarak...
Daha Fazla
Muhteşem Çeşme Plajları

Muhteşem Çeşme Plajları

Muhteşem Çeşme Plajları İzmir ilinin nadide ilçelerinden biri olan Çeşme, tatil yapmak adını gidilmesi görülmesi gereken eşsiz bir yerleşkedir. Sahip olduğu doğal güzellikleri ile deniz kum ve güneş üçlüsünü buluşturan ilçede birçok plaj...
Daha Fazla
Doğu Ekspresi Hakkında Her Şey (2019)

Doğu Ekspresi Hakkında Her Şey (2019)

Doğu Ekspresi Hakkında Her Şey (2019) Ankara'dan başlayıp Kars'a kadar uzanan bir tren yolculuğudur. Ülkemizde her yıl binlerce kişi tarafından tercih edilen eşsiz manzaralara tanıklık ederek seyahat edilen bir turdur. Güzergah boyunca Kırıkkale,...
Daha Fazla
Yedigöller Milli Parkı Gezi Rehberi

Yedigöller Milli Parkı Gezi Rehberi

Yedigöller Milli Parkı Gezi Rehberi Yedigöller Milli Parkı Batı Karadeniz bölgemizde bulunan, doğal güzellikleri ve yeşilin her tonunu barındıran ve bunları irili ufaklı yedi göl ile taçlandıran milli...
Daha Fazla
PREV NEXT
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.
Scroll to Top