Nerede Kalınır

Jamaika Nerede Kalınır

Düşük sezon genellikle nisan ayının ortasından aralık ayının başlarına kadardır. Yüksek sezon, otel fiyatlarının % 40 veya daha fazla arttığı yılın kalan kısmıdır. Her şey dahil paketler genellikle üç günlük minimum konaklamalara dayanır.

Herşey Dahil Tatil Köyleri

her şey dahil tatil yerleri için ücretler, genelleştirilmemiş “raf” veya “standart” oranlara dayanan kurallardır. Muhtemel rezervasyon kaynağına, mevsime ve mevcut özel fırsatlara bağlı olarak daha az harcama yapabilirsiniz. Genellikle Antalya’ya benzer şekilde, her şey dahil konseptin aynısı gibidir.

Kamp

Jamaika özellikle kampçılar için geliştirilmemiştir ve vahşi doğada kamp yapmak güvensizdir. Birçok arazi sahibi, çimlerinize küçük bir ücret karşılığında çadır kurmanıza izin verecektir. Hatta bazıları çadır kiralayıp duş, tuvalet ve çamaşır yıkama olanaklarına sahiptir.

Misafir evleri

Konukevlerinin çoğu, yerel halkla karışmak için ucuz ve iyi yerlerdir. Kahvaltı genellikle dahildir. Bazıları sade evler, bazıları oteller gibidir.

Villa Kiralama

Jamaika, kiralık yüzlerce özel villaya sahiptir. Minimum imkanlara sahip bütçe birimleri için fiyatlar haftada 150 ABD doları kadar inmektedir. Daha fazla lüks villalar haftada yaklaşık 750 ABD Doları’ndan başlar ve 10.000 ABD Dolarına kadar gidebilir. Düşük sezonda oranlar % 30’a kadar düşüyor. Depozito (genellikle % 25 veya daha fazla) gereklidir.

 

Jamaika’da Kalınacak en iyi yerler

Mountambrin Villa & Gallery

Tepelerde, Sav-la-Mar’ın iç kesimlerinde, Roots’un yazarı olan Alex Haley’nin eski mülküdür, yürüyüş parkurları ile çaprazlanmış ve kuşlar için ideal olan 800 dönümlük yemyeşil arazilerle çevrili eşsiz bir butik konukevine dönüştürülmüştür. Bu yerde, bir ressam, heykeltıraş ve sanat galerisi vardır.

Genel Bakış

120 Great George St

Şehir merkezine 3.59 km

Katamah Beachfront Resort

Sahil kenarındaki bu güzel yerde herkes için bir şeyler vardır. Fas tarzı odadan ve ana evdeki Berry Suite’den ağaçların altında hamakların bulunduğu iki küçük, kabine kadar birçok güzel şey bulunmaktadır. Sahil şeridinde çardaklar bile bulunmaktadır.

Rockhouse

Batı Yakası’nın en güzel ve iyi işletilen otellerinden biri, çam ve taştan yapılmış lüks sazdan rondaveller (Afrika kulübeleri) ve özel stüdyo daireler bulunmaktadır. Bu mekanda Karayip renkleri hakimdir. Şık ve güzel bir manzaraya sahip restoranı bulunmaktadır.

Genel Bakış

West End Rd

Şehir merkezine 2.53 km

Goldeneye

Jamaika’nın en seçkin mülklerinden biri olan Ian Fleming’in eski villası şık bir tesise dönüştürülmüş ve muhteşem bir plaj kulübesi ve ilginç bir koyda geniş bir alana yayılmış villalar bölgesidir. Çalışanlar çok ilgili ve sizi şımartmaktadır. Restoranlarda gurme yemekler servis edilir, plaj bar çok iyidir ve su sporlarına bolca erişim vardır.

Genel Bakış

Şehir merkezine 0.57 km

Neita’s Nest

Kingston terasından ve dağlardan muhteşem manzaralar sunan, gerçekten keyifli ve sanat dolu bir B & B (oda ve kahvaltı) Stony Hill’de yüksek bir alanda bulunmaktadır. Şehirden uzakta mükemmel bir dinlenme alanıdır.

Genel Bakış

25 Bridgemount Heights

Şehir merkezine 1.31 km

 

Son Yazılar

Panorama 1453 Tarih Müzesi

Panorama 1453 Tarih Müzesi

Panorama 1453 Tarih Müzesi Hakkında  İstanbul'un Topkapı semtinde bulunan ve İstanbul'un fethini anlatan ve bu fetih ile ilgili sergilerin bulunduğu bir müzedir. Müze 2009 yılında açılmıştır. Müzenin yapımına harcanan toplam miktar ise yaklaşık olarak...
Daha Fazla
Muhteşem Çeşme Plajları

Muhteşem Çeşme Plajları

Muhteşem Çeşme Plajları İzmir ilinin nadide ilçelerinden biri olan Çeşme, tatil yapmak adını gidilmesi görülmesi gereken eşsiz bir yerleşkedir. Sahip olduğu doğal güzellikleri ile deniz kum ve güneş üçlüsünü buluşturan ilçede birçok plaj...
Daha Fazla
Doğu Ekspresi Hakkında Her Şey (2019)

Doğu Ekspresi Hakkında Her Şey (2019)

Doğu Ekspresi Hakkında Her Şey (2019) Ankara'dan başlayıp Kars'a kadar uzanan bir tren yolculuğudur. Ülkemizde her yıl binlerce kişi tarafından tercih edilen eşsiz manzaralara tanıklık ederek seyahat edilen bir turdur. Güzergah boyunca Kırıkkale,...
Daha Fazla
Yedigöller Milli Parkı Gezi Rehberi

Yedigöller Milli Parkı Gezi Rehberi

Yedigöller Milli Parkı Gezi Rehberi Yedigöller Milli Parkı Batı Karadeniz bölgemizde bulunan, doğal güzellikleri ve yeşilin her tonunu barındıran ve bunları irili ufaklı yedi göl ile taçlandıran milli...
Daha Fazla
PREV NEXT
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.
Scroll to Top