Marmariste Gidilecek En İyi Barlar

Marmariste Gidilecek En İyi Barlar

Bir tatil beldesini seçmeden önce oradaki otellere, ulaşıma ve en önemlisi de gece hayatının hareketliliğine bakılır. Hangi barlara gidilebilir, kaç tane eğlence kulübü vardır, ne gibi etkinlikler düzenlenmektedir gibi sorulara cevap aranır. Bu yazıda Türkiye‘nin en iyi tatil beldelerinden Marmaris ile ilgili Marmariste gidilecek barlar ve merak edilenleri ayrıntılı bir şekilde öğreneceksiniz.

 

 Marmaris Hakkında

Marmaris-Plaj
Marmaris-Plaj

 Marmaris Ege ve Akdeniz bölgesinin en güzide yerinde yer alan Muğla ilinin 13 ilçesinden biridir. Türkiye’nin en çok turist ağırlayan ilçelerindendir. Tatil yeri şöhretinin yanı sıra dünyaca ünlü coğrafi konumu sayesinde Asya, Avrupa ve Afrika‘nın da deniz ulaşım noktasında yer almaktadır. Milattan Önce 2000’li yıllarda Karyalılar bu bölgede yaşamıştır. Günümüzde bu medeniyetlerin izleri bulunmaktadır.

 

 Marmaris’teki Eğlence Mekanları

Marmaris-Sokak
Marmaris-Sokak

 Günümüzde Marmaris kaliteli bir tatil için en uygun yerlerden biridir. Gece eğlenceleri için de oldukça renklidir. Marmariste gidilecek en iyi barlar, Barlar Sokağı’nda 30’u aşkın bar olarak listelenmiştir. Sokak 2 kısım dan oluşmaktadır. Clup Areena, Back Street Bar, Castle Cafe Bar, Apple Bar, Club Budha, Joy Club ve Bar Marmaris bunların başlıcaları ve en çok ziyaret edilenleridir. Bu dar sokaklarda zevkinize göre istediğin bara girip eğlenebilirsiniz. Sokak güvenlidir ve menüde yazan fiyarın dışında ücret istenmez.

 

 Yemek ve İçki Fiyatları

Marmariste-gidilecek-barlar-ve-Mekanlar
Marmariste-gidilecek-barlar-ve-Mekanlar

 Club Arena gece saat 21:00’da kapılarını açmaktadır. Barlar Sokağı No: 125’te bulunan bu mekana giriş ücretsizdir. Eşsiz girilmeyen mekanlardandır. 70’lik Smirnoff votka servisi 870 TL’dir. Disko alanı Türkiye’nin en büyük açık hava diskolarından biridir.

 

 Back Street Bar ise aynı sokakta No: 123’te yer almaktadır. 1 bira ve çerez 20 TL’dir. Marmaris Barlar Sokağı’nda en çok ziyaret edilen mekanlardandır.

 

 Casttle Cafe Bar ise Marmaris’ta gece 02:00’ye kadar hizmet veren bir diğer eğlence mekanıdır. Gündüzleri cafe, akşam 21:00’den sonra ise bar olarak hizmet vermektedir. Turistlerin sıklıkla tercih ettiği bir yerdir. Rezervasyon ile çalışmaktadır. Özellikle manzarası için tercih edilmektedir. Ev yapımı limonataları 7 TL’dir ve çokça tercih edilir.

 

 Bar Marmaris ise 39. Sokak No: 150’de bulunmaktadır. İçki ve yemek fiyatları diğer barlardan daha pahalıdır ancak müşteri memnuniyeti üst seviyededir.

 

Her gün yayınladığımız gezi rehberi ve seyahat içeriklerimizi okuyabilirsiniz. Okuduğunuz için Teşekkürler.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Diğer Yazılarımız

Vizesiz Gidilen Ülkeler 2019

Eylül 4, 2019
Vizesiz Gidilen Ülkeler 2019  Vize alımı bazen zorlu ve insanlara maliyeti...
Daha Fazla
Daha Fazla Eğlence Genel Gezi İpuçları ve Önerileri Haberler Sanat ve Kültür Tarih ve Coğrafya

Vize Nedir

Eylül 18, 2019
Vize Nedir? Vize Nedir ve Nasıl Alınır? ...
Daha Fazla
Daha Fazla Genel Haberler

Uluru Hakkında Herşey

Ağustos 23, 2019
Uluru Hakkında Herşey! Uluru, Avustralya’da bir çölün ortasında yükselen ve görenlere...
Daha Fazla
Daha Fazla Eğlence Genel Gezi İpuçları ve Önerileri Sanat ve Kültür Tarih ve Coğrafya

Ucuz Bilet Bulmak İçin Neler Yapılır

Eylül 24, 2019
Ucuz Bilet Bulmak İçin Neler Yapılır Seyahat etmek belki de her...
Daha Fazla
Daha Fazla Genel Gezi İpuçları ve Önerileri
Scroll to Top